Doprovodná výstava

V případě zájmu o prezentaci Vašich produktů a služeb na doprovodné výstavě pořádané u příležitosti konání konference, nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi projednáme vše potřebné.

    

Ing. Aleš Beneš   I  e-mail: a.benes@mascotte.cz  

Tel: 777 700 205

 

  

  

 

SEZNAM PREZENTUJÍCÍCH SE SPOLEČNOSTÍ V ROCE 2018
 
   
  
  
   
ABBAS, a.s.          č. 1
 
www.abbas.cz
  
Jsme česká společnost působící na trhu od roku 1995. Naším posláním je být spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnostních technologií a pomáhat zvyšování úrovně bezpečnosti osob a majetku. 
  
Náš vlastní produkt - Dominus3 je novou generací bezpečnostních systému řady Dominus. 
 
Systém Dominus3 se stará o zabezpečení a kontrolu vstupu. Využití nalezne na objektech všech velikostí – od rezidenčních budov až po letištní komplexy. Vyniká moderním designem a jednoduchým ovládáním. To vše při zajištění nejvyšší bezpečnosti.
  
   
  
 
  
AS PARKING s.r.o.          č. 2
  
www.asparking.cz
  
Jsme přes 25 let stabilní výrobce a dodavatel turniketů, parkovacích a vjezdových systémů, vstupenkových systémů s důrazem na využívání moderních a inovativních koncepcí. Cílem je zajištění nejvyšší technické úrovně a odpovídající spolehlivosti.
 
Investujeme každoročně prostředky do vývoje nových konstrukčních řešení a technologií, tak abychom byli vedoucí společností v poskytování nejvýhodnějších řešení současně s rychlým a vstřícným servisem.
Naše turnikety je možné kombinovat s libovolným přístupovým nebo docházkovým systémem.
 
  
    
 
 
Bosch Security and Safety Systems          č. 7
  
www.boschsecurity.cz
  
  
Již více než 125 let představuje jméno Bosch kvalitu a spolehlivost. Bosch je globálním dodavatelem inovativních technologií zajišťovaných službami a podporou nejvyšší úrovně.
 
Divize Bosch Security and Safety Systems se zabývá vývojem a výrobou elektronických zabezpečovacích a komunikačních systémů. Naším cílem je zajistit trvalou bezpečnost studentů, vyučujících a dalších zaměstnanců vzdělávacích institucí.
 
Mezi klíčové prvky širokého portfolia patří inovativní systémy EPS (elektrická požární signalizace), vysoce kvalitní ozvučovací systémy s certifikací EN54 a inteligentní dohledové video systémy (CCTV).
 
  
  
  
  
BT KLASTR          č. 5
 
www.btklastr.cz
     
Bezpečnostně technologický klastr vznikl v roce 2010 za účelem posilování bezpečnosti v České republice, zvyšování konkurenceschopnosti členských firem a podpory vědy a výzkumu v oblastech bezpečnosti. Sdružujeme firmy, které se zabývají bezpečností v nejrůznějších oborech a pracujeme v těchto pracovních skupinách: Security, Safety, Ekologie, Vzdělávání a Výzkum a vývoj. 
 
V rámci výše uvedených oblastí nabízíme konzultace a poradenství, zpracování studií, posudků či bezpečnostních doporučení, podporujeme transfer technologií a know-how mezi výzkumnou a aplikační sférou, iniciujeme VaV a inovační aktivity. Poskytujeme služby v oblasti dotačního a projektového poradenství a realizujeme rovněž své vlastní projekty se zapojením členů. Pořádáme vzdělávací semináře, workshopy či odborné konference za účelem rozvoje bezpečnosti.
 
  
  
  
 
GORDIC spol. s r.o.          č. 3
 
www.gordic.cz
     
Česká rodinná firma GORDIC pomáhá klientům v různých oblastech IT. GORDIC vyvíjí systémy pro efektivnější řízení organizací, zabývá se Internetem věcí (IoT) pro chytré budovy a v neposlední řadě zvyšuje bezpečnost a úroveň ochrany dat. 
  
   
  
  
 
iNELS Profesional, s.r.o.           č. 10
 
www.inels.cz
 
iNELS jako produkt firmy ELKO EP existuje od roku 2007, kdy jsme jako jedni z prvních průkopníků v České republice začali vyvíjet a vyrábět inteligentní elektroinstalace pro domy a budovy s názvem Smart Home & Building Solutions. Od té doby nabral vývoj elektroinstalací rychlý vzestup a vznikla samostatná značka iNELS, která navazuje na více než dvacetiletou tradici ELKO EP. Zaměřuje se na komplexní řešení pro všechny typy budov, od rodinných domků přes restaurace až po velké světové hotely.
 
Chytré systémy iNELS napomáhají zvýšení bezpečnosti například možností vzdálené kontroly okruhu bezpečnostních kamer, řízením vstupu do budov, RTLS (real-time locating system) pro kontrolu pohybu osob po objektu. Okenní a dveřní magnetické detektory vylučují neoprávněný vstup do budovy.
 
      
 
  
  
OMNILINK SERVICES a.s.          č. 4
  
www.omnilinkservices.cz
      
 
Bezpečná škola = bezpečná data + bezpečný internet + bezpečný kamerový a přístupový systém
 
Provádíme audity, návrhy a realizace:
 
- kamerových systémů
- bezpečné počítačové infrastruktury a WiFi
- zabezpečení přístupu do Internetu
  
Dozor, servis a správu služeb zajišťuje naše dohledové pracoviště v nepřetržitém provozu = jistota pro naše partnery a klienty.
 
  
  
  
 
WAKKENHAT ZETTA s.r.o., koncern          č. 8
 
www.wakkenhat.cz
  
Obchodní skupina společností WAKKENHAT působí v České republice od roku 1993 a za dané období se stala stabilní a silnou společností s vlastním know-how. Dlouhodobě poskytuje své služby i Ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy a Centru pro zjišťování výsledků vzdělávání, s. p. o. (CERMAT). 
  
 
Obchodní skupina společností WAKKENHAT nabízí zejména:
  
- fyzickou a technickou ostrahu objektů;
- recepční a informační služby;
- bezpečnostní technologie a poradenství v oblasti bezpečnosti;
- bezpečnostní audity objektů;  
- docházkové a záznamové systémy;
- obsluhu bezpečnostních a technologických velínů;
- připojení objektů a služby pultu centralizované ochrany;
- služby speciálně vycvičených psů pro vyhledávání výbušnin
  a psychotropních a omamných látek.
 
Pro školy a školská zařízení skupina WAKKENHAT nabízí kromě uvedených bezpečnostních služeb, a to ve spolupráci s výchovnými poradci, také besedy a školení zaměřené na:
 
- bezpečnostní prevenci;
- prevenci distribuce omamných a psychotropních látek; 
- přípravu pro výběr budoucího povolání v oborech kynologie a speciálních pachových prací. 
  
www.wakkenhat.cz
 
 
 
      
Z-WARE          č. 6
 
www.z-ware.cz
 
Vyrábíme hardware a software pro docházkové, přístupové a stravovací systémy. Specializujeme se na dodávky do škol, dodáváme stavebnicová řešení, která umožňují zabezpečit školu přes jednotlivé dveře, branky, výtahy. Dále je možno sledovat docházku pracovníků s rozlišením přímé a nepřímé pedagogické činnosti.  Propojíme se školními systémy Bakaláři, Škola OnLine, SAS, aSc EduPage, DM Software…
 
   
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=RSJs5tGaqfk

Organizátor

Mascotte

PARTNERSKÝ REGION Logo Olomoucky kraj

Záštita:

MVCR Asociace kraju Svaz mest a obci Karlovarsky kraj Kralovehradeck kraj Logo Olomoucky kraj Plzensky CSI

Stříbrní partneři:

Ecophon- Logo O2 VeraComp Omnilink services logo

Partner:

Siemens

Spolupráce

AGA Doverville

Podporují nás:

Mediální partneři: